Produkt Roku 2020 Women’s Health: CURLMELON!

Produkt Roku 2020 Women’s Health – CURLMELON, czyli nasz pierwszy żel stylizujący, został wyróżniony wśród światowej klasy marek!

Nie ukrywamy naszej radości! To ogromne wyróżnienie zostać docenionym jako mała, polska firma wśród renomowanych i znanych na skalę światową marek kosmetycznych, takich jak Garnier, Moroccanoil, czy też Batiste ❤

Agnieszka Niedziałek @napieknewlosy: To nasz pierwszy żel i w ogóle produkt typowo do kręconych włosów w marce. Nie było łatwo stworzyć DZIAŁAJĄCY, naprawdę mocno utrwalający żel o naturalnym, idealnym 👌 składzie. Tym większa duma, że to właśnie on zdobył wyróżnienie i to w takim towarzystwie: duże, uznane firmy o światowej renomie 😱

Curlmelon Produkt Roku 2020 w zestawieniu Women's Health

 

Produkt roku 2020 Women’s Health!

Magazyn Women’s Health pisze o Curlmelonie: „Krzysztof Kulesza poleca go do włosów gęstszych, o mocnym skręcie – nałożony na wilgotne pasma pięknie definiuje loki. Monika Wąs, właścicielka kręconych włosów, określa go jednym słowem:  Wyjątkowy.”

 

Produkt Roku 2020 Women's Health

 

CURLMELON produkt roku 2020 Women’s Health i Wasz zakręcony ULUBIENIEC!

26 lipca 2020 roku świętowaliśmy premierę pierwszego polskiego żelu do stylizacji fal i loków: CURLMELON. W tak krótkim czasie stał się Produktem Roku 2020 Women’s Health <3 Od czasu premiery zbiera masę pozytywnych recenzji wśród posiadaczy i posiadaczek włosów kręconych! Oto niektóre z nich:

Efekty u Czarszki i Moniki z PiggyPeg:


Mycie naszą marką u Curly Madeleine:

 

Curlmelon, nasz produkt roku 2020 opanował Instagram!

Recenzja u @alexz_berger

Efekty stylizacji u @curlymadeleine

Zakręcone loczki @antoszewskimarek

Wrażenia po stylizacji u @faloveloveblog oraz wpis na blogu: BEZPUCHOWA STYLIZACJA Z ŻELEM CURLMELON

Lemurowo-papuzi mix u @mamazlokami

Wiele recenzji i efektów znajdziecie pod tagiem #curlmelon!

 

Curlmelon: Mocny żel do stylizacji loków i włosów falowanych

Podstawą budowy żelu jest połączenie panthenolu z gumą celulozową. Guma celulozowa trzyma w ryzach loki, a panthenol daje “mokre” nawilżenie. Jest on tym humektantem, który nawilża i nie tylko nie puszy, ale wręcz definiuje włosy.

Następnie mamy ksylitolowe trio, które razem nasyca włosy nawilżeniem, ponownie – nie pusząc ich. Zawarliśmy w recepturze glukozę, która jest bardziej typowym humektantem, ale też i utrwalaczem skrętu.

Dodatek pochodnej miodu – honeyquat, to król nawilżenia bez niepożądanego efektu puszenia, z uwagi na swoją quaternizowaną postać. Dzięki tej właśnie formie, jeszcze lepiej “przyczepia” się on do włosów, aby dostarczyć im maksimum swoich możliwości nawilżających.

Guma ksantanowa jest odpowiedzialna za mocne utrwalenie, natomiast inulinaceluloza i fruktoza budują żelkową konsystencję produktu. Odpowiednie proporcje tych składników umożliwiły nam osiągnięcie formy galaretki bez użycia poliwinylowych surowców czy syntetycznych zagęstników.

Kluczowym składnikiem jest również alga brunatnica Pelvetia Canaliculata. Doskonale nawilża docierając do rdzenia włosa – jej działanie nie jest tylko powierzchniowe. Świetnie działa w połączeniu z innymi nawilżaczami, które zawarliśmy w składzie naszego żelu. Dzięki niej produkt nie puszy włosów i jednocześnie chroni przed ucieczką wilgoci. Przypomina nieco znanego wszystkim “glutka lnianego”, czyli żelu wytworzonego w wyniku ugotowania w wodzie ziaren lnu, podbija więc naturalny skręt włosów.

Oczywiście, jak to w naszych kosmetykach nie obyło się bez składnika chelatującego! Dzięki niemu stylizator sprawia, że nawet przy twardej wodzie jej niekorzystne działanie jest neutralizowane, a włosy zatem zyskują miękkość, blask i doskonałą objętość.

Hairy Tale Cosmetics Curlmelon: KUP TUTAJ!

Plany na rok 2021!

Nie zwalniamy tempa! W roku 2021 planujemy masę nowości, w tym oczywiście wyczekiwane przez każdego wcierki Hairy Tale. Jak już dobrze wiecie – tworząc nasze kosmetyki stawiamy na najwyższej jakości naturalne receptury, idące w parze ze skutecznością działania.

Każda receptura opracowywana jest w oparciu o badania laboratoryjne, a każdy ekstrakt pozyskujemy z wysokiej jakości surowców.

W naszym asortymencie posiadamy już myjadła: Dragon Wash, Squeaky Clean, linię Murky oraz Fluffy. Niedawno ujrzały światło dzienne pierwsze maski Oatme i Biana, a wspomniane wcześniej stylizatory Curlmelon i Lemon Lemur podbijają serca (i skręt ;)) naszych loczków!
Co jeszcze mamy w planach? Odpowiedź jest prosta: WSZYSTKO! 😀