Nasze grafiki i ich twórcy

Nasze grafiki zostały stworzone we współpracy z najlepszymi artystami, specjalizującymi się w dziedzinie ilustracji, graphic desing, ale także tatuatorskiej. Mamy ogromną przyjemność zademonstrować Wam ich twórców!

Dagmara Jagodzińska @rzeczowki

To właśnie Dagmarze zawdzięczamy spięcie wszystkich grafik w jedną, spójną całość! Dagmara jest autorką szat graficznych m.in. linii MURKY oraz Masek Oatme i Biana.

 

Hairy Tale Cosmetics Murky Co-Wash Hairy Tale Cosmetics Murky Szampon

hairy tale cosmetics merhair

 

Karolina Kubikowska @kubikowska.emilysmoose

Karolina specjalizuje się w dziedzinie tatuatorskiej, a także tworzy niezwykle baśniowe ilustracje! Karolinie zawdzięczamy m.in. Fluffiego, papugę na Curlmelonie i Lemon Lemura!

Hairy Tale Cosmetics Lemon Lemur hairy tale curlmelon hairy tale cosmetics curlmelon odżywczy krem bez spłukiwania 200 mlHairy Tale Cosmetics Fluffy Co-washhairy tale liquid gold bogata emolientowa maska do włosów o wysokiej porowatości 250 ml

 

Aleksander Berger @alexz_berger

Pasjonat świadomej pielęgnacji włosów, członek sklepowej drużyny napieknewlosy.pl i ojciec Szopa Squeaky Clean, jak i niektórych roślinno-owocowych akcentów na maskach Oatme, Biana, czy też Dragon Wash.

Hairy Tale Cosmetics Squeaky Clean Szampon

Marta Sidorowicz @madohatta

Studentka grafiki i członkini zespołu napieknewlosy.pl. Dba o dokładne i ekspresowe tempo kompletowania zamówień. Zadbała również o wygląd naszego smoczego myjadła Dragon Wash!

nasze grafiki