Święto Włosów, czyli 3. URODZINY Hairy Tale Cosmetics

Urodziny Hairy Tale Cosmetics, czyli kolejny rok włosowych zmagań za nami!

Dziś świętujemy 3 urodziny Hairy Tale Cosmetics, czyli już trzeci rok podkreślania skrętu loków, pracy nad idealną taflą, dbania o skórę głowy. Przez ten czas dołożyliśmy wszelkich starań, żeby sprawić, że #bhd (ang. bad hair days, dni w których włosy bardziej denerwują, niż cieszą) to już przeszłość.

Z dumą możemy powiedzieć, że przebyliśmy długą drogę, która rozciąga się dalej, a my wcale nie planujemy się zatrzymywać.

W ciągu kolejnego roku dorastania marki Hairy Tale Cosmetics swoją premierę miało aż 10 produktów:

Wszystkie produkty zdecydowanie skradły Wasze serca (i włosy!) co daje nam jeszcze więcej energii i napędza do działania. Setki pozytywnych komentarzy, dziesiątki zdjęć Waszych włosowych metamorfoz z udziałem naszej marki: to najlepszy prezent na urodziny Hairy Tale Cosmetics.

URODZINY Hairy Tale Cosmetics
Włosowa oś czasu Hairy Tale Cosmetics

Wśród serów Wasze serca podbiło przede wszystkim malinowe ochronne serum Malinois. Może to jego zapach, może to jego wyjątkowy skład z pistacją kleistą i składnikami ceramidopodobnymi z malin?

Maska Wasabi sprawiła, że na Waszych skórach głowy powiało chłodem. To pierwszy z naszych produktów sensorycznych, czyli takich, które poza fantastycznym działaniem dostarczają niezapomnianych odczuć.

Nabłyszczająca maska Malinois to bestseller roku 2022… Wyprzedała się w tempie ekspresowym!

Odchudzone maski Biana i Oatme udowodniły, że poza premierami dbamy też o istniejące produkty i widzimy, jakich zmian w nich oczekujecie. Bez Was nie byłoby naszej marki, dlatego Wasze opinie są dla nas tak cenne.

Scrub Wasabi zyskał dwie nowe wersje opakowań: mniejszą pojemność 150 ml oraz saszetkę. To nasz najdroższy produkt, który czasem robi różnicę na skórze głowy już po pierwszym użyciu: dlatego już nie musicie stresować się, czy i u Was podziała cuda, tylko wypróbować w małej wersji!

No i świeczka… ah ta świeczka! Pytaliście o nie długo i podziwiamy codziennie jak towarzyszą Wam we włosingach, porannych kawusiach i relaksie. Oby jak najwięcej tego w 2023 roku 🙂

Bez zgranego zespołu, nic by z tego nie było

To urodziny nie tylko marki HTC, ale również naszego zespołu, który z całych sił stara się szerzyć hairytale’owe love we wszechświecie. Jest jak włosowe wróżki chrzestne spełniające włosowe życzenia i marzenia: sypkie włosy? Proszę bardzo! Tafla i włosospad (włosowy wodospad)? Załatwione od ręki! Nasza ekipa to po prostu mistrzowie w swoim fachu.

A wszystko zaczęło się od pewnej Włosomaniaczki…

Nie zapominamy też oczywiście o Agnieszce, bez której nie byłoby tych wszystkich kosmetyków, odjechanych włosingów i tylu osób, które szczerze pokochały pielęgnację włosów!

„Rok 2022 był naprawdę trudny i pełen wymagających zadań i projektów. Zawirowania na świecie, wciąż odbudowujący się po pandemii rynek surowców, kryzys, wzrosty cen: to wszystko nie pomagało, ale też było jeszcze większą motywacją, żeby lata pracy nad tym, żeby Wasze włosy mogły być dokładnie takie, jakie chcecie nie poszło na marne. Szykuję dla Was kolejne fantastyczne rozwiązania i innowacje włosowe, dlatego warto zostać z nami!” ~Agnieszka @napieknewlosy

Skoro to święto włosów, to również Wasze!

Ta włosowa podróż nie byłaby tak udana, gdyby nie Wy (i oczywiście Wasze włosy, które zaprzyjaźniły się z Hairy Tale na dobre i złe). To Wy olejowaliście włosy naszymi serami, niektórzy podchwycili trend na mikroolejowanie (podrzucimy Wam wpis o tej fantastycznej metodzie także tutaj!). Wczesywaliście maski i odżywki, masowaliście skórę głowy z wcierkami, spienialiście szampony i przekazywaliście włosową wiedzę dalej.

Dlatego są to także Wasze urodziny. Płyniemy tym statkiem wspólnie, przeżywając włosowe przygody i właśnie kolejna z nich rozpoczyna się dziś…

Zdmuchując świeczki na naszym torcie urodzinowym, życzymy sobie dalszego rozwoju, nieskończonych pomysłów i wiele wytrwałości, a to wszystko z Wami!

Przed nami kolejny wspólny rok hairytale’owych włosingów, których będzie tylko więcej i więcej. Jeszcze raz dziękujemy i uciekamy świętować 3. urodziny Hairy Tale Cosmetics w magazynie i wcinać pyszny jednorożcowy tort!