Torba na ratunek kotkom z Fundacji KOTłownia!

We współpracy z pracownią NAVROT SZYCIE wyczarowaliśmy bajeczną torbę! Jest to niezwykła torba, ponieważ aż 50% środków ze sprzedaży zostanie przeznaczone na Fundację KOTłownia: Sosnośląskie Koty Do Adopcji. Wiele fundacji jest teraz w ciężkiej sytuacji i każdy grosz się liczy, dlatego możecie zdobyć nasze bajkowe torby oraz przy okazji wesprzeć kotki!

100 zł z każdej torby zostanie przekazane Fundacji KOTłownia: Sosnośląskie Koty Do Adopcji!

AKCJA ZAKOŃCZONA – DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA UDZIAŁ I WSPARCIE FUNDACJI! 🙂

Fundacja KOTłownia

KOTłownia działa z pełną miłością do kotków po przejściach, zabranych z ulicy. Zapewnia im dom tymczasowy, opiekę i leczenie. Organizuje zbiórki darów w postaci karmy, środków czystości oraz kocich akcesoriów i zabawek – zachęcamy gorąco do wsparcia!

W galerii przedstawiamy Wam jednych z wielu podopiecznych kotków Fundacji, które czekają na nowy dom – być może wśród Was znajdzie się miejsce dla Manili, Remi, Leona, Benka albo Alexa?

Wszystkie informacje dotyczące adopcji podopiecznych kotków fundacji, obecnych zbiórek i akcji charytatywnych znajdziecie na stronie oficjalnej www.sosnoslaskie.org, a jeśli chcecie być na bieżąco z życiem KOTłowni – zachęcamy do polubienia i zaobserwowania fanpage’a na Facebooku @sosnoslaskiekoty oraz Instagramu @sosnoslaskiekotydoadopcji.

Obecna zrzutka: https://zrzutka.pl/23x99t

Kontakt do Fundacji KOTłownia: https://sosnoslaskie.org/Kontakt

To tylko niektórzy z podopiecznych Fundacji, szukający kochającego domu:

fundacja kotłownia fundacja kotłownia fundacja kotłownia fundacja kotłownia fundacja kotłownia

Każdy z kotków zasługuje na nowy, pełen czułości i opieki dom! Może to właśnie na Ciebie czeka kotek? 🙂

Specyfikacja Torby Jednorożcowej:

Torba posiada bardzo pojemne wnętrze: główną kieszeń mieszczącą zeszyt A4 oraz trzy wewnętrzne kieszonki i pasek z karabińczykiem na klucze. Na zewnątrz torby znajdują się dwie dodatkowe kieszenie.

Wymiary (mierzone na płasko):

Szerokość: 35.5 cm
Wysokość (bez pasków): 36 cm
Długość pasków: 37 cm

Materiał zewnętrzny to tkanina wodoodporna (wzór) i czarna eko-skóra. Wnętrze torby to różowa tkanina.

Liczba toreb jest ograniczona!

To Wy pomogliście wybrać WŁAŚNIE TĘ fundację! Zapewniamy Was, że to nie ostatnia taka akcja. Jesteśmy głęboko przekonani, że KOTłownia realnie skorzysta z naszej pomocy. Nie jest to ogromna fundacja lecz niewielka, ale bez wątpienia prowadzona z ogromnym sercem i pasją!