HAIRY TALE COSMETICS STACJONARNIE!

Mamy ogromną przyjemność powiadomić, że Hairy Tale Cosmetics dostępne są również stacjonarnie w wybranych sklepach. Sprawdź, gdzie możesz nas znaleźć!

Hairy Tale Cosmetics stacjonarnie!

Stało się! Nasza marka w ciągu pierwszego roku niezwykle się rozrosła. Dlatego też nie mogło być inaczej i od teraz nasze produkty dostępne są również stacjonarnie.

TUTAJ ZNAJDZIESZ AKTUALNĄ LISTĘ AUTORYZOWANEJ SPRZEDAŻY NASZYCH PRODUKTÓW

Choć nakład produkcyjny nie jest jeszcze na tyle ogromny, byśmy mogli sobie pozwolić na ogólną dostępność w każdym sklepie, tak małymi kroczkami właśnie do tego dążymy!

Nasze produkty dostępne są stacjonarnie w poniższych miejscach:

Centrum Dermatologii Symbiosis

Online możecie nas znaleźć oczywiście w sklepie napieknewlosy.pl oraz w Drogerii PIGMENT.

napieknewlosy.pl

Rośniemy i nie zatrzymujemy się!

Rok 2020 był dla naszej marki przełomem i początkiem niesamowitej przygody. W ciągu roku ogromnie doceniliście naszą pracę i produkty, które tworzymy z pasją i myślą o Waszych potrzebach. W tworzeniu Hairy Tale skupiamy się przede wszystkim na innowacji, niezwykłych i ciekawych składach. Działanie naszych produktów potwierdzone jest badaniami, nad którymi pracuje sztab specjalistów w dziedzinie biotechnologii, dermatologii i technologii kosmetycznej.

Jesteśmy jeszcze niewielcy, lecz udowadniacie nam, że tworzymy wielkie rzeczy! Każdego dnia otrzymujemy od Was mnóstwo wiadomości z podziękowaniami, które niezwykle motywują nas do działania i utwierdzają w przekonaniu, że to co robimy – robimy dobrze 🙂

Dziękujemy Wam z całego serca, że razem z nami tworzycie włosową bajkę <3