HAIRY TALE COSMETICS STACJONARNIE!

Mamy ogromną przyjemność powiadomić, że Hairy Tale Cosmetics dostępne są również stacjonarnie w wybranych sklepach. Sprawdź, gdzie możesz nas znaleźć!

Hairy Tale Cosmetics stacjonarnie!

Stało się! Nasza marka w ciągu pierwszego roku niezwykle się rozrosła. Dlatego też nie mogło być inaczej i od teraz nasze produkty dostępne są również stacjonarnie.

Online możecie nas znaleźć oczywiście w sklepie napieknewlosy.pl. TUTAJ ZNAJDZIESZ AKTUALNĄ LISTĘ AUTORYZOWANEJ SPRZEDAŻY NASZYCH PRODUKTÓW STACJONARNIE I ONLINE

 

Rośniemy i nie zatrzymujemy się!

Rok 2020 był dla naszej marki przełomem i początkiem niesamowitej przygody. W ciągu roku ogromnie doceniliście naszą pracę i produkty, które tworzymy z pasją i myślą o Waszych potrzebach. W tworzeniu Hairy Tale skupiamy się przede wszystkim na innowacji, niezwykłych i ciekawych składach. Działanie naszych produktów potwierdzone jest badaniami, nad którymi pracuje sztab specjalistów w dziedzinie biotechnologii, dermatologii i technologii kosmetycznej.

Jesteśmy jeszcze niewielcy, lecz udowadniacie nam, że tworzymy wielkie rzeczy! Każdego dnia otrzymujemy od Was mnóstwo wiadomości z podziękowaniami, które niezwykle motywują nas do działania i utwierdzają w przekonaniu, że to co robimy – robimy dobrze 🙂

Dziękujemy Wam z całego serca, że razem z nami tworzycie włosową bajkę <3

 

hairy tale cosmetics stacjonarnie
fot. @jedno.spojrzenie