Jaką wcierkę wybrać? MURKY czy GRASSHOPPER?

A więc chcesz zadbać o swoją skórę głowy na najwyższym poziomie? Jesteś w dobrym miejscu! Wykończenie świetnej pielęgnacji: wykonania peelingu, umycia szamponem lub co-washem, wczesania odżywki właśnie naszą wcierką to wisienka na torcie zdrowej skóry głowy i pięknych włosów.

Tylko teraz pytanie: jaką wcierkę wybrać? Ośmiornicowatego MURKY’ego, czy skocznego GRASSHOPPERa?

Najprostsze kryterium to potrzeba ograniczenie przetłuszczania i świeżość vs nawilżenie i ukojenie. Temat: przetłuszczanie? Bierz MURKY! Wrażliwa skóra i skłonność do przesuszenia? GRASSHOPPER wejdzie jak złoto.

To, co nasze wcierki mają wspólnego, to korzystne oddziaływanie na mikrobiom skóry głowy i jej prawidłowe pH. Dlatego obie będą dawać uczucie lekkości, ulgi na skórze głowy i ograniczać uczucie ściągnięcia.

Oprócz tego, w zależności od przyczyny świądu: podrażnienie metabolitami drożdżaków Malassezia czy też przesuszenie i naruszenie bariery skóry głowy, obie wcierki mogą pomóc ten problem zmniejszyć.

Ale wracając do różnic! Stanowią o nich inne zestawy składników aktywnych. We wcierce MURKY są to ekstrakty z piołunu i drożdży. GRASSHOPPER to również drożdże, choć innego pochodzenia (browarnicze, pozyskane z upcyclingu z lokalnych browarów), oraz polski chmiel. Jeśli chodzi o inne składniki aktywne, MURKY może pochwalić się regulującą azeloglicyną i niacynamidem, a także zestawem podbijających objętość aminokwasów. GRASSHOPPER natomiast koi dzięki zawartości pochodnej inuliny, naturalnego prebiotyku z cykorii.

Jeśli chodzi o regulowanie pH produktów, we wcierce MURKY znajdziesz kwas mlekowy, natomiast GRASSHOPPER zakwaszony jest jeszcze łagodniej, bo glukonolaktonem.

Tak więc wcierka MURKY pomoże przedłużyć świeżość włosów, zadowoleni Klienci raportują nam od połowy dnia, aż do nawet dwóch dodatkowych dni z uczuciem czystej i spokojnej skóry głowy!

GRASSHOPPER pomoże natomiast w sytuacjach, kiedy każde mycie wiąże się z dyskomfortem i uczuciem ściągnięcia.

Teraz powinnaś z łatwością odpowiedzieć na pytanie: jaką wcierkę wybrać, ale jeżeli chcesz poczytać więcej na ten temat, zajrzyj na strony produktów:

Wszystkie wcierki Hairy Tale Cosmetics znajdziesz na napieknewlosy.pl